Sign Up Now - My Club MY CLUB ()
Need help? Call us: +39 041 5246742
Choose language
Hostels
Tours
Search for hostels, low cost hotels, B&Bs and more

30,000+ affordable accomodations all around the world

Quick & easy booking with only 10% deposit

skupinová rezervácia

Travelling in a group? Click on the link below to get the list of hostels that accept reservations for 10 or more guests.

> čítaj viac

my club

In My Club you can manage your account and your reservations. And you can share photos, opinions, ideas and reviews with other travelers like yourself too! Your next holiday starts here!

> Sign up now

> Login

hlavné destinácie

> See all destinations

Promotions

Ďalšia recenzia opustiť, tým viac si zarobiť

Váš názor je pre nás cenný Hostelsclub ... vo všetkých smeroch! Zanechajte recenziu a budete okamžite udelený 2 € virtuálny úver pre rezerváciu!

Hostelsclub sa stará o názory svojich zákazníkov a rozhodol odmeniť tých, kto napíše hodnotenie, čo virtuálny kredit 2 € pre rezerváciu.

Všetky stránky venované bývanie Hostelsclub uvádzajte recenzií s dátumom, kto sme boli naozaj. Než urobíte rezerváciu Odporúčame vždy starostlivo prečítajte tieto pripomienky a upozorniť myšou na smajlíka poznať presný hlas dostal pre každý parameter (upratovanie, zamestnanci, lokalita, kvalita / cena, individuálne). Týmto spôsobom sa vyhnete nepríjemným prekvapením, a budete mať istotu, aby si hostel vaše očakávania!

To je tiež dôvod, prečo sme sa rozhodli odmeniť tých, kto napíše hodnotenie: Ak vložíte nový komentár priradiť váš účet virtuálny kredit 2 €, ktorý nie je vyprší a možno minúť ďalšie rezervácie na mieste.

Využíva tejto ponuky! Ďalšia recenzia opustiť, tým viac ušetríte ... kapitálové zisky si tam zarobiť, a tiež sieť cestovateľov, ktorí sa spoliehajú na váš názor!

* Poznámka: podpora vyhradené pre klientov s účtu myClub a členské karte; virtuálny úver bude nahraná na váš účet do 72 hodín od dátumu preskúmania.

Other promotions

Free nights in Venice!
Ako vyhraŤ pobyt v benÁtkach

> see all promotions