Sign Up Now - My Club MY CLUB ()
Need help? Call us: +39 041 5246742
Choose language
Hostels
Tours
Search for hostels, low cost hotels, B&Bs and more

30,000+ affordable accomodations all around the world

Quick & easy booking with only 10% deposit

skupinová rezervácia

Travelling in a group? Click on the link below to get the list of hostels that accept reservations for 10 or more guests.

> čítaj viac

my club

In My Club you can manage your account and your reservations. And you can share photos, opinions, ideas and reviews with other travelers like yourself too! Your next holiday starts here!

> Sign up now

> Login

hlavné destinácie

> See all destinations

INFOMÁCIE O HOSTELSCLUB.COM

Staňte sa členom našej rezervačnej siete

Majitelia hostelov a hotelov: Zvýšte rýchlo a jednoducho svoje zisky

Sieť HostelsClub.com ponúka cestovateľom možnosť rýchleho vyhľadávania a rezervácie z tisícov partnerských hostelov a hotelov po celom svete. Náš online rezervačný servis využíva mesačne viac než 600 000 návštevníkov z celého sveta, čo ročne predstavuje milióny potenciálnych zákazníkov!

Ak vlastníte alebo vediete hostel, hotel, ubytovňu alebo iný typ ubytovacieho zariadenia stačí vyplniť jednoduchú formulár, pridať sa k HostelsClub.com a začať prijímať online rezervácie už dnes. Nasledujte link v spodnej časti stránky a zvýšte takmer okamžite obývanosť Vášho ubytovacieho zariadenia. Služba je bez štartovacieho poplatku, účtujeme Vám len 10% provízie z každej rezervácie. V prípade, že nedostanete rezervácie, neplatíte nám nič!

Po prihlásení získate prístup k našej online administratívnej zóne, v ktorej môžete uviesť informácie a fotografie o Vašom zariadení, špecifikovať akým príslušenstvom je vybavené a uviesť počet, typ a cenu Vami ponúkaných izieb/lôžok.

Po ukončení prihlasovacieho procesu bude Vaše zariadenie zaradené do databázy stovky našich partnerských stránok. Vďaka nášmu programu pričlenenia sa k HostelClub.com zvýšite na maximum prístup na Vašu stránku a zaručíte tým zvýšenie obývanosti Vášho zariadenia počas celého roka. Jediné, čo potrebujete je pravidelná kontrola Vášho e-mailu a očakávať príchod nových zákazníkov!

> KLIKNITE SEM NA VÝHLADÁVANIE

> AGENTÚRY: PRIHLÁSTE SA KLIKNUTÍM SEM