Sign Up Now - My Club MY CLUB ()
Need help? Call us: +39 041 5246742
Choose language

INFOMÁCIE O HOSTELSCLUB.COM

Staňte sa členom našej rezervačnej siete

Sieť HostelsClub.com ponúka cestovateľom možnosť rýchleho vyhľadávania a rezervácie z tisícov partnerských hostelov a hotelov po celom svete. Náš online rezervačný servis využíva mesačne viac než 600 000 návštevníkov z celého sveta, čo ročne predstavuje milióny potenciálnych zákazníkov!

O HostelsClub.com

HostelsClub.com je mladá, dynamická spoločnosť kypiaca životom, ktorá umožňuje svojim zákazníkom jednoduchý nákup ubytovania na cesty. Náš online portál poskytuje efektívny vyhľadávač celosvetových destinácii prístupný pre cestovateľov z každého kúta sveta. Či už cestujete z alebo do Európy, Severnej Ameriky, Južnej Ameriky, Ázie, Oceánie alebo Afriky, na tejto stránke vždy nájdete čo práve potrebujete. HostelsClub.com Vám ponúka široký výber ubytovania pre každý typ zákazníka.

Program pričlenenia sa k HostelsClub.com

HostelsClub.com má vypracovaný úspešný program pričlenenia sa, ktorý Vám umožní zvýšiť Váš zisk vďaka online asistencii Vašim klientom pri ich ubytovacích požiadavkách. Návštevníci Vašej stránky majú tak možnosť rezervácie hostelov, hotelov a kempingov po celom svete. Jediné čo potrebujete je rezervačný priestor s Vašim logom, prepojený na Vašu webovú stránku alebo link na HostelsClub.com na Vašej domovskej stránke. V prípade, že niekto použije náš link alebo rezervačný priestor na Vašej stránke s účelom rezervácie, odmeníme Vás províziami! Link na Vašej stránke Vám zaručí vedľajšie výnosy bez akejkoľvek námahy!

Hostels
Tours

ARE YOU AN INTERNATIONAL STUDENT? Join our exclusive free discount program! Pay less, travel longer and party more! Check out your student deals! Tell me more » Check all Erasmus deals now! »

Free nights in Venice!

It's true! No joke, no game, no lottery - HostelsClub is giving away free nights and weekends in Venice.

Book at least 5 nights in any destination, and get a voucher for a free night accommodation for two in Venice!

Or enjoy a free weekend in Venice, as our loyal customer, by making five bookings (at least 2 nights each) with HostelsClub!

> čítaj viac

skupinová rezervácia

Travelling in a group? Click on the link below to get the list of hostels that accept reservations for 10 or more guests.

> čítaj viac

Don't miss our offers!

Register your email to receive our monthly newsletter with discounts, special offers and competitions!