Sign Up Now - My Club MY CLUB ()
Need help? Call us: +39 041 5246742
Choose language
Hostels
Tours
Search for hostels, low cost hotels, B&Bs and more

30,000+ affordable accomodations all around the world

Quick & easy booking with only 10% deposit

skupinová rezervace

Travelling in a group? Click on the link below to get the list of hostels that accept reservations for 10 or more guests.

> číst další

my club

In My Club you can manage your account and your reservations. And you can share photos, opinions, ideas and reviews with other travelers like yourself too! Your next holiday starts here!

> Sign up now

> Login

Promotions

Další recenze opustit, tím více si vydělat

Váš názor je pro nás cenný HostelsClub ... ve všech směrech! Zanechte recenzi a budete okamžitě udělen 2 € virtuální úvěr pro další rezervaci!

HostelsClub se stará o názory svých zákazníků a rozhodl odměnit ty, kdo napíše hodnocení, což virtuální kredit 2 € pro další rezervaci.

Všechny stránky věnované bydlení HostelsClub uvádějte recenzí s datem, kdo jsme byli opravdu. Než uděláte rezervaci Doporučujeme vždy pečlivě přečtěte tyto připomínky a upozornit myší na smajlíka znát přesný hlas obdržel pro každý parametr (úklid, zaměstnanci, lokalita, kvalita / cena, individuální). Tímto způsobem se vyhnete nepříjemným překvapením, a budete mít jistotu, aby si hostel vaše očekávání!

To je také důvod, proč jsme se rozhodli odměnit ty, kdo napíše hodnocení: Vložíte-li nový komentář přiřadit váš účet virtuální kredit 2 €, který není vyprší a lze utratit další rezervace na místě.

Využívá této nabídky! Další recenze opustit, tím více ušetříte ... kapitálové zisky jsi tam vydělat, a také síť cestovatele, kteří se spoléhají na váš názor!

* Poznámka: podpora vyhrazena pro klienty s účtu myClub a členské kartě; virtuální úvěr bude nahrána na váš účet do 72 hodin od data přezkumu.

Other promotions

Free nights in Venice!
Jak vyhrÁt noclech v benÁtkÁch

> see all promotions