Sign Up Now - My Club MY CLUB ()
Need help? Call us: +39 041 5246742
Choose language

O HOSTELSCLUB.COM

O HostelsClub.com

HostelsClub.com je mladá, pulsující a dynamická společnost, která se věnuje poskytování ubytovacích služeb méně náročným cestovatelům během jedné návštěvy. Náš online portál poskytuje cestovatelům ze všech koutů zeměkoule online prostor pro vyhledávání a rezervaci různých destinací po celém světě. To znamená, že ať cestujete z nebo do Evropy, Severní Ameriky, Jižní Ameriky, Asie, Oceanie nebo Afriky, budeme mít to, co hledáte. HostelsClub.com nabízí širokou paletu ubytování vhodnou pro cestovatele všech potřeb i finančních možností.

Doprovodný program HostelsClub.com

HostelsClub má vysoce úspěšný doprovodný program, který Vám vytváří příjem tím, že nabízí Vašim klientům asistenci s jejich požadavky na ubytování. Návštěvníci Vašich stránek si tak mohou zarezervovat pobyt v ubytovnách, hotelech a kempech na celém světě přímo přes Vaše stránky. Abyste se stali členy doprovodného programu, musíte si na své stránky umístit booking engine – ikonu ? HostelsClub.com (přizpůsobený s Vašim logem a integrovaný na Vašich stránkách) nebo odkaz HostelsClub.com. Když někdo použije náš odkaz nebo booking engine na Vašich stránkách k rezervaci, obdržíte provizi! Tudíž nejen že odkaz na Vašich stránkách pomůže Vašim uživatelům, ale poskytne Vám další zdroj příjmů bez zvláštního úsilí!

Připojte se do naší sítě rezervací

Síť HostelsClub.com umožňuje cestovatelům hledat ubytování a provádět rezervace v tisících partnerských hotelů po celém světě. Naši online službu rezervací navštíví každý měsíc přes 750 000 návštěvníků ze všech koutů světa, a tak jste spojováni s miliony potenciálních hostů každý rok!

Hostels
Tours

ARE YOU AN INTERNATIONAL STUDENT? Join our exclusive free discount program! Pay less, travel longer and party more! Check out your student deals! Tell me more » Check all Erasmus deals now! »

Free nights in Venice!

It's true! No joke, no game, no lottery - HostelsClub is giving away free nights and weekends in Venice.

Book at least 5 nights in any destination, and get a voucher for a free night accommodation for two in Venice!

Or enjoy a free weekend in Venice, as our loyal customer, by making five bookings (at least 2 nights each) with HostelsClub!

> číst další

skupinová rezervace

Travelling in a group? Click on the link below to get the list of hostels that accept reservations for 10 or more guests.

> číst další

Don't miss our offers!

Register your email to receive our monthly newsletter with discounts, special offers and competitions!