Sign Up Now - My Club MY CLUB ()
Need help? Call us: +39 041 5246742
Choose language
Hostels
Tours
Search for hostels, low cost hotels, B&Bs and more

30,000+ affordable accomodations all around the world

Quick & easy booking with only 10% deposit

skupinová rezervace

Travelling in a group? Click on the link below to get the list of hostels that accept reservations for 10 or more guests.

> číst další

my club

In My Club you can manage your account and your reservations. And you can share photos, opinions, ideas and reviews with other travelers like yourself too! Your next holiday starts here!

> Sign up now

> Login

O HOSTELSCLUB.COM

Připojte se do naší sítě rezervací

Majitelé ubytoven a hotelů: zvyšte si obsazenost rychle a snadno

Síť HostelsClub.com umožňuje cestovatelům hledat ubytování a provádět rezervace v tisících partnerských hotelů po celém světě. Naši online službu rezervací navštíví každý měsíc přes 750 000 návštěvníků ze všech koutů světa, a tak jste spojováni s miliony potenciálních hostů každý rok!

Jestliže vlastníte nebo spravujete hotel, ubytovnu, penzion nebo nějaký jiný druh krátkodobého nájemního ubytování, vše, co potřebujete, je připojit se k HostelsClub.com a začnete získávat rezervace přes naši síť pouhým vyplněním formuláře. A to je vše! Prostě klikněte na odkaz na konci této stránky a můžete si téměř ihned zvýšit obsazenost! Neúčtujeme si žádné zaváděcí poplatky, pouze od Vás obdržíme 10% provizi za rezervaci. Takže jestli nezískáte žádné rezervace, neplatíte nám nic.

Jakmile se zapíšete, bude Vám umožněn přístup do Vaší bezpečnostní online administrativní oblasti. Tam můžete inzerovat informace o své instituci, ukládat obrázky, upřesňovat informace o vybavení, které nabízíte, a vymezit pokoje/postele, které chcete nabídnout spolu s příslušnými cenami.

Po skončení tohoto procesu nebude Vaše instituce zveřejněna pouze na Vašich stránkách, ale také na našich více než 200 přidružených partnerských stránkách. Náš doprovodný program Vás maximálně prezentuje, což znamená, že začnete získávat rezervace od nových zákazníků z celého světa a Váš hotel/ubytovna bude plnější než by jinak byl po většinu roku. Vše, co potřebujete udělat, je pravidelně kontrolovat svůj email a očekávat příjezd nových zákazníků. Dovolte nám přivézt Vám hosty!

> PRO PŘIPOJENÍ KLIKNĚTE ZDE

> PRŮVODCI: KLIKNĚTE ZDE PRO PŘIPOJENÍ