Sign Up Now - Mano Klubas MANO KLUBAS ()
Need help? Call us: +39 041 5246742
Choose language
Hostels
Tours
Search for hostels, low cost hotels, B&Bs and more

30,000+ affordable accomodations all around the world

Quick & easy booking with only 10% deposit

grupinis užsakymas

Travelling in a group? Click on the link below to get the list of hostels that accept reservations for 10 or more guests.

> skaityti daugiau

mano klubas

In My Club you can manage your account and your reservations. And you can share photos, opinions, ideas and reviews with other travelers like yourself too! Your next holiday starts here!

> Sign up now

> Login

populiariausios vietos

> See all destinations

APIE HOSTELSCLUB.COM

Prisijunk prie mūsų Užsakymų Tinklo:

Nakvynės namų ir viešbučių savininkai: Greitai ir lengvai padidinkite savo kambarių užimtumą

HostelsClub.com tinklas suteikia keliautojams galimybę ieškoti ir rezervuoti iš tūkstančių mūsų partnerinių nakvynės namų ir viešbučių visame pasaulyje. Mūsų užsakymo internetu paslauga naudojasi per 600 000 lankytojų kiekvieną mėnesį iš visų pasaulio kampelių, sujungiančių Jus su milijonais potencialių svečių kiekvienais metais!

Jeigu Jums priklauso arba Jūs vadovaujate viešbučiui, nakvynės ar svečių namams arba kokia kitai trumpo laiko išnuomojamam apgyvendinimui, tai viskas, ko Jums reikia prisijungti prie HostelsClub.com ir pradėti gauti užsakymus per mūsų tinklą, yra užpildyti paprastą formą. Tai viskas! Paprasčiausiai sekite nuoroda puslapio apačioje ir galėsite išplėsti savo kambarių užimtumą beveik nedelsiant! Mes Jūsų papildomai neapmokestiname jokiais fiksuotais mokesčiais ir tiesiog gauname 10% komisinių nuo kiekvieno užsakymo, taigi jeigu negaunate užsakymų, tada Jūs mums nieko nemokate.

Kai tik prisiregistruosite, Jums bus duota teisė patekti į saugią internetinę administratoriaus vietą. Čia galėsite įvesti informaciją apie savo įmonę, pridėti nuotraukų, nurodyti Jūsų siūlomą įrangą ir pateikti laisvų lovų/kambarių skaičių, norimą patalpinti mūsų tinklalapyje kartu su jų preleminariomis kainomis.

Kai baigsite šį procesą Jūsų įmonė ne tik bus rodoma mūsų tinklalapyje, bet ir daugiau nei 100 mūsų partnerinių tinklalapių filialų. Mūsų filialų programa maksimalizuoja Jūsų reklamą, kas reiškia, jog jūs pradėsite gauti užsakymus iš naujų klientų iš viso pasaulio ir kad Jūsų nakvynės namai/viešbutis yra pilnesnis negu būtų kitu laikotarpiu. Viskas, ką Jums reikia daryti, yra reguliariai tikrinti savo elektroninį paštąir laukti Jūsų naujų klientų atvykimo, leiskite mums atvežti Jums svečius!!

> SPAUSKITE ČIA PRISIJUNGTI

> TURŲ OPERATORIAI: SPAUSKITE ČIA PRISIJUNGTI