Sign Up Now - Mano Klubas MANO KLUBAS ()
Need help? Call us: +39 041 5246742
Choose language

APIE HOSTELSCLUB.COM

Apie HostelsClub.com

HostelsClub.com yra jauna, gyva ir dinamiška kompanija, atsidavusi patenkinti taupaus keliautojo kelionės apgyvendinimo reikmes vienoje apsipirkimo vietoje. Mūsų interneto tinklalapis siūlo keliautojams iš visų Žemės rutulio kampelių internetinę kelionės tikslo paieškos ir užsakymo sistemą visame pasaulyje. Tai reiškia, jog Jums keliaujant iš arba į Europą, Šiaurės Ameriką, Pietų Ameriką, Aziją, Okeaniją arba Afriką, mes turėsime tai, ko ieškote. HostelsClub.com siūlo platų apgyvendinimo pasirinkimų spektrą, tinkamą visiems keliautojams pagal biudžetą ir reikmes.

Kas yra HostelsClub.com?

HostelsClub.com yra jauna, gyva ir dinamiška kompanija, atsidavusi patenkinti taupaus keliautojo kelionės apgyvendinimo reikmes vienoje apsipirkimo vietoje, ir kartu yra įsipareigojusi tausoti apgyvendinimo vietos tiekėjo laiką, energiją bei pinigus naudodama efektyvią technologiją. HostelsClub.com yra rinkos lyderis jaunimo ir pigių apgyvendinimo vietų paskirstyme internete. Su duomenų baze, susidedančia iš daugiau nei 5000 viešbučių, nakvynės namų ir kitų apgyvendinimo vietų visame pasaulyje, HostelsClub.com suteikia vartotojams būtent tai, ko jiems reikia, nesvarbu ar jie keliautų į arba iš Europos, Šiaurės Amerikos, Pietų Amerikos, Azijos, Okeanijos ar Afrikos. Su daugiau nei 600 000 unikalių vartotojų, bandančių galimybes mūsų tinklapyje kiekvieną mėnesį, mes padedame tūkstančiams keliautojų surasti vietas apsistoti kiekvieną dieną ir padedame garantuoti milijonams keliautojų užtikrintas rezervacijas internete kiekvienais metais.

Prisijunk prie mūsų Užsakymų Tinklo:

HostelsClub.com tinklas suteikia keliautojams galimybę ieškoti ir rezervuoti iš tūkstančių mūsų partnerinių nakvynės namų ir viešbučių visame pasaulyje. Mūsų užsakymo internetu paslauga naudojasi per 600 000 lankytojų kiekvieną mėnesį iš visų pasaulio kampelių, sujungiančių Jus su milijonais potencialių svečių kiekvienais metais!

HostelsClub.com Filialų Programa

HostelsClub.com turi labai sėkmingą Filialų Programą, kuri leidžia Jums užsidirbti pinigų siūlant mūsų klientams pagalbą jų apgyvendinimo reikalavimais išpildyti. Jūsų tinklalapio lankytojai tada gali rezervuoti nakvynės namus, viešbučius ir stovyklavietes iš viso pasaulio per Jūsų tinklalapį. Norėdami tapti filialu, viskas, ką turite padaryti, yra įdėti HostelsClub.com užsakymo sistemą (papuoštą su Jūsų simboliu ir pritaikytą Jūsų tinklalapiui) arba HostelsClub.com nuorodą į savo namų tinklalapį. Kai kas nors panaudos mūsų nuorodą arba užsakymo sistemą Jūsų puslapyje padaryti rezervaciją, Jūs būsite apdovanotas komisiniais! Todėl ši nuoroda į mūsų tinklalapį ne tik padeda Jūsų vartotojams, bet ir suteikia Jums papildomų pajamų be jokių pastangų!

Hostels
Tours

ARE YOU AN INTERNATIONAL STUDENT? Join our exclusive free discount program! Pay less, travel longer and party more! Check out your student deals! Tell me more » Check all Erasmus deals now! »

Free nights in Venice!

It's true! No joke, no game, no lottery - HostelsClub is giving away free nights and weekends in Venice.

Book at least 5 nights in any destination, and get a voucher for a free night accommodation for two in Venice!

Or enjoy a free weekend in Venice, as our loyal customer, by making five bookings (at least 2 nights each) with HostelsClub!

> skaityti daugiau

grupinis užsakymas

Travelling in a group? Click on the link below to get the list of hostels that accept reservations for 10 or more guests.

> skaityti daugiau

Don't miss our offers!

Register your email to receive our monthly newsletter with discounts, special offers and competitions!