Sign Up Now - My Club MY CLUB ()
Need help? Call us: +39 041 5246742
Choose language
Hostels
Tours
Search for hostels, low cost hotels, B&Bs and more

30,000+ affordable accomodations all around the world

Quick & easy booking with only 10% deposit

grupibroneering

Travelling in a group? Click on the link below to get the list of hostels that accept reservations for 10 or more guests.

> loe veel

my club

In My Club you can manage your account and your reservations. And you can share photos, opinions, ideas and reviews with other travelers like yourself too! Your next holiday starts here!

> Sign up now

> Login

HOSTELSCLUB.COM INFO

Liituge meie broneerimisvõrguga

Hostelite ja hotelliomanikud: suurendage oma täituvust kiiresti ja lihtsalt

HostelsClub.com võrk pakub reisijatele võimalust otsida ning broneerida tuhandeid meie partnerite hotelle ja hosteleid üle kogu maailma. Meie online broneeringu teenust kasutab kuni 600 000 inimest kuus, igast maailma nurgast – viies teid kokku miljonite potensiaalsete klientidega igal aastal!

Kui teil on hotell, hostel, külalistemaja või muud sorti lühiajalise majutuse teenus, siis kõik mis te HostelsClub.com’iga liitumiseks ja läbi meie veebilehe broneeringute saamiseks tegema peate, on lihtsa blanketi täitmine. Ja see on kõik! Vajutage lihtsalt linki lehe allosas ja te suurendate oma majutuskoha täituvust praktiliselt kohe! Me ei võta teilt mingeid eraldi tasusid, vaid ainult 10% vahendustasu igalt broneeringult, nii et kui te broneeringuid ei saa, siis ei maksa te ka midagi.

Kui te olete registreerunud, antakse teile juurdepääs turvalisse online adminstreerimisalasse. See on koht, kuhu te saate sisestada oma majutuskoha kohta käiva informatsiooni, laadida üles pilte, ära märkida pakutavad teenused ning jaotada ära toad ja voodid koos hindadega, mida soovite läbi meie veebilehe pakkuda.

Kui te olete selle protsessi lõpetanud, on teie majutuskoht lisaks meie veebilehele esindatud ka üle 100 meie partnerite veebilehel. Meie liikmeprogramm võimaldab teie maksimaalset reklaami, mis tähendab teile üle kogu maailma uusi broneeringuid uutelt klientidelt ning seda, et teie hotell on rohkem täis kui see oleks kogu ülejäänud aasta jooksul. Kõik, mis te tegema peate on regulaarselt e-maili konto vaatamine, ning uute klientide saabumise ootamine, lubage meil tuua kliendid teieni!!

> KLIKI SIIA, ET ÜHINEDA

> EKSKURSIOONI KORRALDAJAD: LIITUMISEKS VAJUTAGE SIIA