Sign Up Now - My Club MY CLUB ()
Need help? Call us: +39 041 5246742
Choose language

HOSTELSCLUB.COM INFO

HostelsClub.com

HostelsClub.com on noor, särtsakas ja dünaamiline firma, mille eesmärgiks on pakkuda kõik-ühes reisimise ja majutuse teenust neile, kes eelistavad reisida madalama hinna eest. Meie online portaal annab igas maailma nurgas asuvatele reisijatele võimaluse kasutada online otsingumootorit, et leida broneering sihtkohtades üle terve maailma. See tähendab, et kui te reisite Euroopas, Põhja- või Lõuna-Ameerikas, Aasias, Okeaanias või ka Aafrikas – meil on see, mida te vajate. HostelsClub.com pakub laia majutusvalikut, mis sobib kõigi reisijate rahakoti ning vajadustega.

HostelsClub.com on noor, särtsakas ja dünaamiline firma

HostelsClub.com on noor, särtsakas ja dünaamiline firma, mille eesmärgiks on pakkuda kõik-ühes reisimise ja majutuse teenust neile, kes eelistavad reisida madalama hinna eest. Samas pühendub firma ka majutusepakkujate aja, energia ning raha säästmisele läbi efektiivse tehnoloogia. HostelsClub.com on noorte- ning odavmajutuse pakkumisele keskendunud online-leviku turuliider. Meie andmebaasis on üle 5000 hotelli, hosteli ning muude majutusvõimaluste üle terve maailma, HostelsClub.com pakub oma kasutajatele just seda, mida nad vajavad – ükskõik kas nad reisivad Euroopas, Põhja- või Lõuna-Ameerikas, Aasias, Okeaanias või Aafrikas. Iga kuu kasutab meie veebilehte üle 600 000 kasutaja, ning me aitame iga päev tuhandetel reisijatel leida majutuskohti ja iga aasta aitame miljonitele reisijatele tagada online broneeringud.

Liituge meie broneerimisvõrguga

HostelsClub.com võrk pakub reisijatele võimalust otsida ning broneerida tuhandeid meie partnerite hotelle ja hosteleid üle kogu maailma. Meie online broneeringu teenust kasutab kuni 600 000 inimest kuus, igast maailma nurgast – viies teid kokku miljonite potensiaalsete klientidega igal aastal!

HostelsClub.com Liikmeprogramm

Seega, lisaks teie veebilehe kasutajate abistamisele annab meie portaali link teile lisasissetuleku ilma mingi vaevata!

Hostels
Tours

ARE YOU AN INTERNATIONAL STUDENT? Join our exclusive free discount program! Pay less, travel longer and party more! Check out your student deals! Tell me more » Check all Erasmus deals now! »

Free nights in Venice!

It's true! No joke, no game, no lottery - HostelsClub is giving away free nights and weekends in Venice.

Book at least 5 nights in any destination, and get a voucher for a free night accommodation for two in Venice!

Or enjoy a free weekend in Venice, as our loyal customer, by making five bookings (at least 2 nights each) with HostelsClub!

> loe veel

grupibroneering

Travelling in a group? Click on the link below to get the list of hostels that accept reservations for 10 or more guests.

> loe veel

Don't miss our offers!

Register your email to receive our monthly newsletter with discounts, special offers and competitions!