Zapisz Się Teraz - Mój Klub Mój Klub ()
Need help? Call us: +39 041 5246742
Choose language

Partnetrzy w Mediolan

Dlaczego warto mieć Kartę Członkowską HostelsClub.com? To tylko 10€, a w przyszłości dostęp do wielu upustów i specjalnych przywilejów, nawet do 30% upustów w naszych Hostelach, Hotelach i B&B. Nie będziesz płacił opłaty za rezerwację i dodatkowo, przywileje tam, gdzie jest respektowana nasza Karta. Jest spacjalnie dla Ciebie i nie ma daty ważności. Potraktuj to jako swoją małą inwestycję na poczet swoich przyszłych podróży. Kliknij w poniższy link i sprawdź gdzie jest honorowana nasza Karta Członkowska.

Partnetrzy w Mediolan

Atmos Luxe Hostel and Rooms
Kategoria: hotel/hostel
Adres: Via Privata P. Cezanne, 1
Upusty: 15%
Opis: Atmos Luxe Hostel & Rooms is a new project in Milan that combines a perfect mix of fun, casual atmosphere and low prices of the hostels and modern design, excellent service and professionalism of the deluxe hotel. All just a few steps from Naviglio Grande! (Więcej na ten temat...)
Chiesa Rossa Casa Vacanze
Kategoria: hotel/hostel
Adres: via Ogliari, 10
Upusty: 10%
Opis: Chiesa Rossa Casa Vacanze to wakacyjny apartament w Mediolanie, w połudnowej części miasta, blisko Forum di Assago (miejsce koncertów i wydarzeń sportowych). Luksusowy apartament oferuje wszelkie udogodnienia. (Więcej na ten temat...)
Hotel Ambrosiana
Kategoria: hotel/hostel
Adres: Via Plinio 22
Upusty: 5%
Opis: Welcome to Hotel Ambrosiana! Well located hotel, close to Milan Central station, perfect starting point to visit the city on tight budget. It offers comfortable rooms and high quality services. (Więcej na ten temat...)
Hotel Bernina
Kategoria: hotel/hostel
Adres: VIA NAPO TORRIANI 27
Upusty: 5%
Opis: Hotel Bernina to miejsce w doskonałej lokalizacji, kilka kroków od głównej stacji kolejowej i dzielnicy zakupów Corso Buenos Aires. Do plac Duomo i centrum miasta łatwo można stąc dotrzeć metrem. (Więcej na ten temat...)
Hotel Catalani and Madrid
Kategoria: hotel/hostel
Adres: Via Alfredo Catalani 71
Upusty: 10%
Opis: Hotel Catalani&Madrid to obiekt prowadzony przez rodzinę, który oferuje przytulne pokoje w centrum miasta. (Więcej na ten temat...)
Hotel Dateo
Kategoria: hotel/hostel
Adres: Viale Piceno 33
Upusty: 10%
Opis: Hotel Dateo mieści się blisko stacji metra, przystanków autobusowych, w cichej i spokojnej dzielnicy w centrum Mediolanu. Wysokiej jakości obsługa i domowa atmosfera sprawią, że Wasz pobyt będzie wyjątkowo udany. (Więcej na ten temat...)
Hotel Kennedy*
Kategoria: hotel/hostel
Adres: Viale Tunisia 6
Upusty: 5%
Opis: Hotel Kennedy is a very comfortable accoodation, ideal place for all travellers, budget and fully equipped rooms are available. (Więcej na ten temat...)
Hotel La Pace
Kategoria: hotel/hostel
Adres: Via Catalani, 69
Upusty: 10%
Opis: Hotel la Pace is the perfect accommodation in Milan for any kind of visitor, from the backpacker to the business traveler. Any point in town can be easily reached on foot. (Więcej na ten temat...)
Hotel Motel Raya
Kategoria: hotel/hostel
Adres: Strada Provinciale 39 Cerca, 1/C Mediglia
Upusty: 5%
Opis: Raya Hotel Motel offers an elegant and reserved atmosphere, in a modern streamline style, a friendly staff will make sure your stay is as comfortable and private as you like it to be. (Więcej na ten temat...)
Hotel Piola
Kategoria: hotel/hostel
Adres: Via Pestalozza 28
Upusty: 5%
Opis: Hotel Piola to 2-gwiazdkowy obiekt położony w studenckiej dzielnicy w Mediolanie (Więcej na ten temat...)
Hotel RossoVino
Kategoria: hotel/hostel
Adres: via francesco bartolozzi,9
Upusty: 10%
Opis: Hotel Rossovino oferuje czyste i komfortowe zakwaterowanie po przystępnych cenach .. we wszystkie udogodnienia można życzyć .. I wiele więcej ... (Więcej na ten temat...)
Hotel San Biagio*
Kategoria: hotel/hostel
Adres: Via Paganini 6
Upusty: 5%
Opis: Welcome to Hotel San Biagio a new opened Hotel in the historical centre of the city. It offers its guests fully equipped and budget rooms in a very friendly atmosphere. (Więcej na ten temat...)
Hotel San Tomaso
Kategoria: hotel/hostel
Adres: Viale Tunisia 6
Upusty: 10%
Opis: Doskonała lokalizacja i przemiła atmosfera - idealne miejsce na krótki pobyt w Mediolanie. (Więcej na ten temat...)
Koala Hostel Milan
Kategoria: hotel/hostel
Adres: via Stefano Canzio 15
Upusty: 10%
Opis: If you are looking for a budget accommodation in Milan, Koala hostel will be the best place to stay. It offers different types of accommodation, you can choice between dorms or private rooms with bath. (Więcej na ten temat...)
Lion Hostel
Kategoria: hotel/hostel
Adres: Viale Abruzzi n. 70 (ground floor)
Upusty: 10%
Opis: Lion Hostel is a new budget accommodation in Milan where you can book a bed in a dorm, or a private room, always with the best value for money. Centrally located, it provides free wi-fi internet connection and a 24/7 reception. (Więcej na ten temat...)
Lumiere Hostel
Kategoria: hotel/hostel
Adres: Via Lorenzo Ghiberti 30
Upusty: 5%
Opis: Lumiere Hostel znajduje się w Mediolanie, zaledwie 650 metrów od stacji metra Lotto Fiera i oferuje bezpłatny WiFi w całym, wspólną kuchnię i ogród wyposażona w stoły i chairs. (Więcej na ten temat...)
Milano Hostel
Kategoria: hotel/hostel
Adres: Via Nicola Porpora 26
Upusty: 10%
Opis: Milano Hpstel znajduje się zaledwie kilka kroków od stacji metra Loreto. Oferuje noclegi w centrum Mediolanu w konkurencyjnych cenach, a także najlepsze udogodnienia i miejsca, w których można poznać innyxh podróżnych. (Więcej na ten temat...)
Hostels
Tours

Jesteś studentem Erasmusa? Zobacz wyjątkowe oferty! Płać mniej, podróżuj więcej! O tym coś więcej... » Sprawdź ofertę Erasmus! »

Darmowe noclegi w Wenecji

Tak to prawda! To nie jest żadna loteria czy żart! HostelsClub rozdaje darmowe noclegi i weekendy w Wenecji.

Dokonaj rezerwacji na min. 5 nocy, o destynacji zdecyduj sam i dostaniesz voucher na darmowy nocleg dla dwojga w Wenecji!

Jeżeli jesteś już z nami dłużej i masz na swoim koncie min. 5 rezerwacji i (każda na min. 2 noce) - dostaniesz darmowy weekend.

> Więcej na ten temat...

rezerwacje grupowe

Podróżujesz w grupie? Kliknij na listę hosteli, które akceptują rezerwacje grupowe od min.10 osób. Możesz skorzystać z formularza lub skontaktuj się na: groups@hostelsclub.com a my pomożemz w znalezieniu najlepszej oferty dla Ciebie.

> Więcej na ten temat...

Nie przegap naszych ofert!

Podaj swój adres mailowy aby otrzymywać co miesiąc nasz newsletter, upusty, oferty specjalne i konkursy!