Zapisz Się Teraz - Mój Klub Mój Klub ()
Need help? Call us: +39 041 5246742
Choose language

Oferty specjalne i promocje

Wygraj pobyt w Wenecji!

JAK WYGRAĆ DARMOWE NOCLEGI W WENECJI

Zarezerwuj swój nocleg z HostelsClub i śpij na darmo w jednym z najbardziej romantycznych miast we Włostech. Darmowy nocleg w Wenecji!

Free Night - Wenecja

Za każdą rezerwację na min.5 nocy, 1 otrzymasz gratis w jednym z naszych weneckich schronisk.

*Po dokonaniu rezerwacji na min.5 nocy lub więcej, otrzymasz powiadomienie o przyznanym bonusie. Skontaktuj się z hostelsClub aby otrzymać dalsze instrukcje oraz terminy noclegu. Voucher jest ważny rok i zawsze od niedzieli do czwartku. Voucher/-y mogą być wykorzystane maksymalnie 4 noce jedna po drugiej oraz maksymalnie 4 noce w miesiącu. Przyznany bonus jest ważny tylko w formie darmowego noclego, żadnej innej.

Free Weekend - Wenecja

Będąc naszym stałym klientem możesz otrzymać darmowy weekend w Wenecji! Dokanaj min.5 rezerwacji (min. 2 noce) z HostelsClub zawsze rezerwując z tego samego konta, a dostaniesz damowy weekend w Wenecji dla dwojga w jednym z naszych hoteli w Wenecji.**

**Kiedy uzbierasz pięć rezerwacji na min. 2 noce każda, otrzymasz automatyczne powiadomienie z dalszymi wytycznymi. Skontaktuj się z nami aby otrzymać dostępne daty dla bonusu. Voucher/-y są ważne cały rok, mogą być wykorzystane maksymalnie 4 jeden po drugim i maksymalnie 4 noce w miesiącu. Bonus jest przyznany tylko w postaci noclegu, brak innej dostępnej formy.

Pamiętaj, aby otrzymać darmowy weekend w Wenecji Twoje rezerwacje muszą być dokonane z tego samego konta. Utwórz darmowe konto teraz tutaj lub przez MyClub your account.

Hostels
Tours

Jesteś studentem Erasmusa? Zobacz wyjątkowe oferty! Płać mniej, podróżuj więcej! O tym coś więcej... » Sprawdź ofertę Erasmus! »

Darmowe noclegi w Wenecji

Tak to prawda! To nie jest żadna loteria czy żart! HostelsClub rozdaje darmowe noclegi i weekendy w Wenecji.

Dokonaj rezerwacji na min. 5 nocy, o destynacji zdecyduj sam i dostaniesz voucher na darmowy nocleg dla dwojga w Wenecji!

Jeżeli jesteś już z nami dłużej i masz na swoim koncie min. 5 rezerwacji i (każda na min. 2 noce) - dostaniesz darmowy weekend.

> Więcej na ten temat...

Nie przegap naszych ofert!

Podaj swój adres mailowy aby otrzymywać co miesiąc nasz newsletter, upusty, oferty specjalne i konkursy!