Zapisz Się Teraz - Mój Klub Mój Klub ()
Need help? Call us: +39 041 5246742
Choose language
Hostels
Tours
Hostele, tanie hotele, B&B i więcej

30,000+ dostępnych obiektów na całym świecie

Rezerwujesz szybko,łatwo i tylko 10% depozytu

rezerwacje grupowe

Podróżujesz w grupie? Kliknij na listę hosteli, które akceptują rezerwacje grupowe od min.10 osób. Możesz skorzystać z formularza lub skontaktuj się na: groups@hostelsclub.com a my pomożemz w znalezieniu najlepszej oferty dla Ciebie.

> Więcej na ten temat...

mój klub

Witamy w My Club! Tutaj możesz zarządzać swoim kontem i rezerwacjami. Podziel się opinią i wrażeniami ze swoich podróży. Zobacz zdjęcia innych i dodaj swoje. Twoja następna podróż zaczyna się tutaj!

> Zapisz się teraz

> Login

Promotions

Im więcej oceniasz, tym więcej oszczędzasz

Dosłownie nadajemy wartość Twojej opinii! Oceń swój pobyt, a natychmiast dotaniesz 2€ kredytu do wykorzystania przy kolejnych rezerwacjach!

HostelsClub docenia klientów wyrażających swoje opinie i dlatego zdecydowaliśmy się wspierać tych, którzy oceniają swój pobyt i zostawiają komentarze. Za każdą opinię oferujemy 2€ kredytu, który można wykorzystać przy następnej rezerwacji online.

Na stronie każdego hostelu w HostelsClub wyświetlamy obiektywne recenzje wystawione przez prawdziwych klientów. Przed dokonaniem rezerwacji radzimy klientom dokładnie przeczytać komentarze i sprawdzić oceny w każdej z kategorii (Czystość, Personel, Lokalizacja, Stosunek Jakości do Ceny, Rekomendacja). Jest to najlepszy sposób na uniknięcie przykrych doświadczeń i na upewnienie się, że rezerwujesz hostel, którzy będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom!

Jest to jeden z powodów, dla których zdecydowaliśmy się wspierać podróżnych piszących opinie : po przesłaniu swojej oceny, Twoje konto zostanie zasilone kwotą 2€ kredytu , bez daty ważności, które będziesz mógł śmiało wykorzystać na Twoje przyszłe rezerwacje.

Skorzystaj już teraz z tej oferty ! Im więcej oceniasz, tym więcej oszczędzasz…a Toje opinie będą pomocne dla innych podróżujących!

*Uwaga: powyższa promocja dotyczy tylko klientów posiadających konto MyClub i Kartę Klubową; kredyt online będzie dostępny na Twoim koncie w ciągu 72 godzin od wystawienia opinii.

Other promotions

Darmowe noclegi w Wenecji!
Jak wygraĆ darmowe noclegi w wenecji

> zobacz wszystkie promocje