Sign Up Now - Mano Klubas MANO KLUBAS ()
Need help? Call us: +39 041 5246742
Choose language
Hostels
Tours
Search for hostels, low cost hotels, B&Bs and more

30,000+ affordable accomodations all around the world

Quick & easy booking with only 10% deposit

Promotions

Daugiau apžvalgų palikti, tuo daugiau jūs uždirbti

Jūsų nuomonė yra vertinga mums Hostelsclub ... visomis prasmėmis! Palikite atsiliepimą, ir jums bus tuoj pat apdovanoti 2 € virtualų kreditą už savo kitą užsakymą!

HostelsClub rūpinasi savo klientų nuomonę ir nusprendė apdovanoti tuos, kurie palikti atsiliepimą, suteikiant virtualų kreditą 2 € už savo kitą užsakymą.

Visi puslapiai skirta būstą Hostelsclub visada rodo, kad šios peržiūros datos, kas mes iš tikrųjų buvo. Prieš atlikdami rezervaciją rekomenduojame visada atidžiai perskaitykite šias pastabas ir priminti pelę ant veiduko žinoti tikslią balsas gavo kiekvieno parametro (valymas, personalas, vieta, kokybės / kainos, individualus). Tokiu būdu išvengsite nemalonių siurprizų ir jums bus įsitikinkite, kad užsisakyti nakvynės Jūsų lūkesčius!

Tai kodėl mes nusprendėme apdovanoti tuos, kurie palieka apžvalgą: kai įdedate naują komentarą priskirti jūsų sąskaita virtualų kreditą 2 €, kad nepasibaigia ir gali būti praleistas ant jūsų kito užsakymo svetainėje.

Pasinaudojo šiuo pasiūlymu! Daugiau apžvalgų palikti, tuo daugiau jums sutaupyti ... Pelnas jums užsidirbti ir ten taip pat keliautojų, kurie remiasi savo nuomone tinklą!

* Pastaba: skatinimas saugomos klientams su sąskaitos myClub ir narystės kortelės; virtualus kreditas bus įkeltas į jūsų sąskaitą per 72 valandas nuo peržiūros pradžios.

Other promotions

Free nights in Venice!
Kaip laimĖti nemokamĄ vizitĄ venecijoje

> see all promotions