Zapisz Się Teraz - Mój Klub Mój Klub ()
Need help? Call us: +39 041 5246742
Choose language

Users' blogs about Wiedeń (Austria)

Hostele w Wiedeń, Austria

To jest blog naszych użytkowników o Wiedeń, Austria. Tutaj znajdziesz opinioe o hostelach, hotelach, informacje na temat tanich barów i restauracji oraz inne komentarze na temat Wiedeń, Austria. Wszyscy użytkownicy mogą publikować swoje opinie na stronie i dzielić się doświadczeniem z innymi. Dołący do MyClub network wlaśnie teraz! (Jeżeli masz swoje konto na Facebook, Google lub Twitter to dosłownie tylko kilka kliknięć).

Mój Klub > Users' blogs about Austria > Users' blogs about Wiedeń

 

JESZCZE NIE ZAREJESTROWANY? Zapisz Się Teraz

Zaloguj się urzywając jednego z kont
Jan Karalus Było OK!
ponad 2 lat temu
Podróż Podróż: Janek
Guesthouse BaKul

90% 90%

Czyściutki, nowiutki, pięknie urządzony hostel! Polecam wszystkim, nawet najbardziej wymagającym użytkownikom hosteli! Jedyny minus to może brak recepcji, ale jak ktoś tego nie potrzebuje to w tym miejscu znajdzie wszystko co chce!

ponad 4 lat temu
Jacks Hostel Vienna

100% 100%

Świetne miejsce, bardzo polecam. Doskonała komunikacja, bardzo miła obsługa, na bieżąco wszystko sprzątane, duża kuchnia dobrze wyposażona, pokoje bardzo przytulne mimo że wieloosobowe. Blisko centrum, położenie na wielki plus. Za taką cenę warto tam przenocować. Wszystko świetnie opisane. Jedyny minus to taki, że w ogłoszeniu pisało iż ktoś z recepcji pokaże gdzie jest darmowy parking, w rzeczywistości żadna z 3 dziewczyn nic nie wiedziała o darmowym parkingu, ani też o zasadach jakie panują przy płaceniu za parking przed hostelem. Poza tym doskonałe miejsce do którego zapewne jeszcze nie raz się wybiorę. Polecam.

ponad 5 lat temu
Kamil Kulig Muzeum
ponad 5 lat temu
Kamil Kulig Opera Wiedeńska Nocą
ponad 5 lat temu
Kamil Kulig Katedra
ponad 5 lat temu
Kamil Kulig Teatr na przeciwko Ratusza
ponad 5 lat temu
Kamil Kulig Tak spędzają letnie wieczory Austriacy
ponad 5 lat temu
Kamil Kulig Parlament Nocą
ponad 5 lat temu
Kamil Kulig Parlament Nocą
ponad 5 lat temu
Hostels
Tours

rezerwacje grupowe

Podróżujesz w grupie? Kliknij na listę hosteli, które akceptują rezerwacje grupowe od min.10 osób. Możesz skorzystać z formularza lub skontaktuj się na: groups@hostelsclub.com a my pomożemz w znalezieniu najlepszej oferty dla Ciebie.

> Więcej na ten temat...

Nie przegap naszych ofert!

Podaj swój adres mailowy aby otrzymywać co miesiąc nasz newsletter, upusty, oferty specjalne i konkursy!