Sign Up Now - My Club MY CLUB ()
Need help? Call us: +39 041 5246742
Choose language

Users' blogs about Londýn (Anglie)

Hostels in Londýn, Anglie

This is our users' travel blog about Londýn, Anglie. Here you'll find hostels and hotels reviews, suggestions for bars and restaurants, or any other recommendation that young travelers may want to share about Londýn, Anglie. All users can publish on this page, just for their friends or for everyone. To enjoy exclusive contents or publish your own, join MyClub network right now! (If you already have a Facebook, Google or Twitter account it's just a matter of few clicks).

My Club > Users' blogs about Anglie > Users' blogs about Londýn

 

NOT REGISTERED YET? Sign Up Now

Sign in using one of your accounts
Smart Russell Square

78% 78%

Hostel je ideální na levné přespání v centru Londýna, ve své podstatě jsme byli spokojeni. + snídaně, soukromí v pokojích díky závěsům, uložné boxy na kartu, WiFi, cena, Tesco express asi 5 min chůze - večerní ruch z ulice(asi záleží na pokoji), řev na pokoji i ve 3 ráno(opět záleží asi na pokoji), i když s tímhle jsme počítali, už když jsme tam jeli, dá se to přežít

over 5 years ago
Dover Castle Hostel

78% 78%

Skvělý a ochotný personál, dobré snídaně v ceně, free wifi internet, malá nevýhoda je mnoho lidí na jednom místě...Velmi malé pokoje. Jako ostatně všude v Anglii.

over 7 years ago
over 7 years ago
Hostels
Tours

skupinová rezervace

Travelling in a group? Click on the link below to get the list of hostels that accept reservations for 10 or more guests.

> číst další

Don't miss our offers!

Register your email to receive our monthly newsletter with discounts, special offers and competitions!