Wakacje w Wenecji: Jazz, muzyka i niskie ceny w Hostelach.

Lato 2010 w Wenecji jest dedykowane i poświęcone muzyce Jazzowej! Napisawszy o Heineken Jammin Festival,który gościł najświetniejsze gwiazdy roka na Weneckiej lagunie, teraz mamy okazję poinformować was, że 'Casinò Garden & Wagner Cafè. Dove c'è Musica' music festival (znaczy 'tam gdzie jest muzyka'), będą miały miejsce liczne koncerty. DARMOWE!

W prestiżowym pałacu Gardens of Ca' Vendramin Calergi Palace od 10 czerwca do 28 sierpnia będą miały miejsce darmowe koncerty (darmowe wejście, aż do wyczerpania miejsc). Jest organizowany darmowy transport z Piazzale Roma (dworzec autobusowy w Wenecji) do Casinò:

Od 19.30 do 23.00 w każdy czwartek będzie bossa nova / latin jazz i południowo amerykańska muzyka. W każdy piątek muzyka pop (21.00 - 23.00) W każdą sobotę - jazz od 21.00 do 23.00

Od czwartku do soboty będzie grał Wagner Café Band w towarzystwie swoich gości.

Tutaj znajdziesz cały program 'Casinò Garden & Wagner Cafè. Dove c'è Musica'.

Jeżeli dokonasz rezerwacji w eleganckiej restauracji Wagner od niedzieli do czwartku, dostaniesz 50% upustu! Promocja obejmuje także darmowe wejście i dwa żetony do kasyna. Spróbuj swojego szczęścia!

Tego lata, w Wenecji jest wiele możliwości jeśeli chodzi o koncerty, wyciecki, rejsy po Canale Grande, kolorowe koktaile i romantyczne kolacje... jedyne co pozostaje to zorganizowania to nocleg! Sprawdź nasze specjalne oferty i ceny na Lato 2010 - hostel w Wenecji

Kilka przykładów...?

Bardzo proszę...

Hotel Minerva e Nettuno, blisko dworca kolejowego Santa Lucia w Wenecji, pokój dwuosobowy - 50€!

Alloggi Gerotto Calderan sale wspolne - 25€.

Nie trać czasu! Rezerwuj swój hostel w Wenecji teraz więcej niskich cen i niezapomniane wakacje!