Zapisz Się Teraz - Mój Klub Mój Klub ()
Need help? Call us: +39 041 2413870
Choose language

Partnetrzy w Kazań

Dlaczego warto mieć Kartę Członkowską HostelsClub.com? To tylko 10€, a w przyszłości dostęp do wielu upustów i specjalnych przywilejów, nawet do 30% upustów w naszych Hostelach, Hotelach i B&B. Nie będziesz płacił opłaty za rezerwację i dodatkowo, przywileje tam, gdzie jest respektowana nasza Karta. Jest spacjalnie dla Ciebie i nie ma daty ważności. Potraktuj to jako swoją małą inwestycję na poczet swoich przyszłych podróży. Kliknij w poniższy link i sprawdź gdzie jest honorowana nasza Karta Członkowska.

Partnetrzy w Kazań

Hostels
Tours

Jesteś studentem Erasmusa? Zobacz wyjątkowe oferty! Płać mniej, podróżuj więcej! O tym coś więcej... » Sprawdź ofertę Erasmus! »

Darmowe noclegi w Wenecji

Tak to prawda! To nie jest żadna loteria czy żart! HostelsClub rozdaje darmowe noclegi i weekendy w Wenecji.

Dokonaj rezerwacji na min. 5 nocy, o destynacji zdecyduj sam i dostaniesz voucher na darmowy nocleg dla dwojga w Wenecji!

Jeżeli jesteś już z nami dłużej i masz na swoim koncie min. 5 rezerwacji i (każda na min. 2 noce) - dostaniesz darmowy weekend.

> Więcej na ten temat...

rezerwacje grupowe

Podróżujesz w grupie? Kliknij na listę hosteli, które akceptują rezerwacje grupowe od min.10 osób. Możesz skorzystać z formularza lub skontaktuj się na: groups@hostelsclub.com a my pomożemz w znalezieniu najlepszej oferty dla Ciebie.

> Więcej na ten temat...

Nie przegap naszych ofert!

Podaj swój adres mailowy aby otrzymywać co miesiąc nasz newsletter, upusty, oferty specjalne i konkursy!