Boka vandrarhem i Lissabon
Gruppbokning
Reser ni i grupp? Om ni söker boende för ett stort nummer personer och inte hittar tillräckligt med tillgänglighet online, klicka här och skicka oss gruppen/resans detaljer. >>
SÄKERHETSINFORMATION
All information vi tar emot sker när du är på vår secure server. Den är signerad av Thawte vilket betyder att all infromation skickas säkert mellan din dator och Hostelsclub.com server och kan inte läsas av någon tredje part. Symbolen i form av ett hänglås i adressfältet visar att det är en secure server.
Vandrarhem Lissabon
>> Tagus Home
>> Pensão Residencial Portuense
>> Bom Conforto
>> LISBON AMAZING HOSTELS - AVENIDA
>> Pensao Royal
>> Albergaria Residencial Insulana
>> Lisbon Amazing Hostels-Sé/Alfama
>> Spare Rooms
Perola dos Anjos - Pensionat i Lissabon, Portugal
vandrarhem > Vandrarhem Portugal > Vandrarhem Lissabon
![]() | Perola dos Anjos Kategori: Pensionat Rua dos Anjos, 23 - 2º Esqº - Lissabon, Portugal Enkelrum från 20.00 EUR (per rum) |
Beskrivning: Perola Dos Anjos är ett guest house beläget cirka 10 minuters från Lissabons centrum. Här finns förutom 16 rum med badrum i korridoren dessutom ett gästkök med mikrovågsugn och annan utrustning. Gästerna är välkomna att använda köket mellan 7.00 och 11.00 samt kvällstid mellan 19.00 och 22.00 men tyvärr är ej matlagning tillåten.
Perfekt ställe för Erasmus studenter.
I närheten finns mataffär, apotek, postkontor och caféer.
BILDER | TIDIGARE GÄSTERS BETYG | ||
Loading... |
Service (för musen över ikonen för förklaring)




