Boka vandrarhem i London
Gruppbokning
Reser ni i grupp? Om ni söker boende för ett stort nummer personer och inte hittar tillräckligt med tillgänglighet online, klicka här och skicka oss gruppen/resans detaljer. >>
SÄKERHETSINFORMATION
All information vi tar emot sker när du är på vår secure server. Den är signerad av Thawte vilket betyder att all infromation skickas säkert mellan din dator och Hostelsclub.com server och kan inte läsas av någon tredje part. Symbolen i form av ett hänglås i adressfältet visar att det är en secure server.
Vandrarhem London
>> Piccadilly Backpackers Hostel
>> Hostel 639
>> Clink Hostel
>> Metro Hotel
>> Vegas Hotel
>> Dolphin inn
>> Queens Hotel
The Generator - Vandrarhem i London, England
vandrarhem > Vandrarhem England > Vandrarhem London
![]() | The Generator Kategori: Vandrarhem 37 Tavistock Place (London) - London, England Enkelrum från 55.88 EUR (per rum) Delat rum från 16.76 EUR (per person) |
Beskrivning: The generator Hostel London, det tuffaste vandrahemmet i London är beläget på Russel Square, endast ett par minuter från det magiska nattlivet i Covent Garden, Leicester Square och Piccadilly Circus.
Vårat vandrarhem i London kan erbjuda rum i form av enkel, dubbel och multibäddrum samt sovsalar med våningssängar.
Baren på vandrarhemmet är öppen varje kväll från klockan 18.00 till klockan 2.00 (vi har dessutom happy-hour mellan 18.00 och 21.00, då kostar alla drinar £1.50 styck)
VIKTIGT; vi tillåter ej gäster under 18 år i våra sovsalar. Dessutom kräver vi identifiering med ID kort vid ALLA incheckningar. Inget ID = Ingen incheckning. När du gruppbokar bäddar i sovsal finns det ingen garanti för att alla bäddar är i samma sovsal. Om ni vill sova i samma rum föreslår vi att ni bokar ett privat rum.
BILDER | TIDIGARE GÄSTERS BETYG | ||
Loading... |
Service (för musen över ikonen för förklaring)






