Choose language

Laddar upp kartan...

Hotel Tokyo Hotell * i Rom

Hotel Tokyo

Kategori: Hotell *

Adress: Via Marsala 64 - Rom, Italien

Privata rum från 30.00 EUR (per rum)

TV Luftkonditionering Kreditkort accepteras Hiss Frukost Cykeluthyrning Receptionen öppen 24 h om dygnet
 

Beskrivning

Hotel Tokyo är beläget i hjärtat av Rom bredvid Termini järnvägsstation, en perfekt utgångspunkt för att på kort tid kunna ta sig till stadens alla museer och sevärdheter såsom, Colosseum, Forum Romanum, Fontana di Trevi, Spanska trappan och St Peters kyrkan. Vi kan erbjuda ett familjärt och trevligt boende med garanti om att vi kommer att göra allt för att tillfredsställa våra gästers önskemål.

Hotellet är nyrenoverat och erbjuder an välkomnande atmosfär med god service till ett lågt pris. Vi har fler olika rumstyper, alla är välmöblerade och några har till och med en liten balkong.

Avbokningspolicy

Vid eventuell avbokning måste du avboka minst 7 dagar innan ankomstdagen annars kommer du att debiteras för 1 natt.

Om du ändrar längden på vistelsen eller antal nätter 6 eller färre dagar innan ankomstdagen, eller under din vistelse tar vi ut hela summan för din bokade vistelse.

Galleri

Betyg

totalt betyg: 64% 4
renlighet: 67%
personal: 74%
läge: 82%
underhållning: 45%
personlighet: 55%

 

betygsatt av 31 gäst/er
Read reviews

 

Hostels
Tours

gruppbokning

Reser ni i grupp? Om ni söker boende för ett större antal personer och inte hittar tillräckligt med tillgänglighet online, klicka här och skicka oss information om er grupp och er resa så försöker vi hjälpa er.

> fortsätt