Hostels boeken in Dublin
GROEPSBOEKING
Reist u met een groep? Als u voor een groot aantal mensen boekt en u kunt online niet genoeg beschikbaarheid vinden klik dan hier om ons de details te zenden. >>
VEILIGHEIDSINFORMATIE
Alle informatie die wij over u verzamelen wordt vergaard via een beveiligde server. De beveiligde server, welke ondertekend is door Thawte, zorgt ervoor dat informatie op een veilige manier tussen uw computer en de Hostelsclub verzonden wordt en dat derden deze informatie niet kunnen onderscheppen en lezen. Het hangslot symbool van uw browser geeft aan dat u gebruik maakt van een beveiligde server.
Barnacles Temple Bar House - Hostel in Dublin, Ierland
hostels > Ierland hostels > Dublin hostels
![]() | Barnacles Temple Bar House Categorie: Hostel 19 Temple Bar, Temple Bar, Dublin 2 - Dublin, Ierland Gedeelde kamer vanaf 10.00 EUR (per persoon) |
Beschrijving: Waarom verblijven bij Barnacles Temple Bar House?
Zoals de Lonely Planet in 2008 quote: “licht en groot, in het hart van de Temple Bar dit hostel is onvoorstelbaar schoon, heeft leuke dorms met badkamer en double kamers met kleding kasten. Vanwege zijn locatie, zijn kamers aan de achter kant rustiger. Top faciliteiten, comfortabele lounge en handdoeken en bed linnen is inclusief!”
Breng wat tijd met ons door, en wij laten je zien waarom de Barnacles de perfecte plek is voor een moderne reiziger.
PERFECTE LOCATIE
• Gelegen op de cobbled streets van Dublin’s Cultural District – Temple Bar
• Wij zijn 2 deuren verder van de Temple Bar een kroeg alleen een paar minuten van alle cafe's, kroegen, transport, internet cafe's, banken en veel meer.
• Dichtbij toersiten attracties zoals: Trinity College, Dublin Castle, The Old Jameson brouwerij, Christchurch Cathedral en meer
• Ons personeel is jong, behulpzaam en vriendelijk, zij weten wat er te doen valt in Dublin en kunnen voor je reserveren.
•Er is geen sluiting tijd, dus leef je uit en geniet van alle bars en kroegen!
• Wij maken het makkelijk om andere reizigers te ontmoeten in onze chill ruimtes en groep activiteiten die wij ook bieden.
• Je kunt ook lekker chillen in onze nieuw gemeubileerde lounge met een grote dvd collectie, voetbal tafel en een gezellige sfeer.
• Centrale verwarming, onze knusse kamers hebben hete douches, comfortabele matrassen en nachtlampjes.
• Wij maken je verblijf gemakkelijker, alle basis voorzieningen kun je huren zoals een haardroger, opladers, internationale telefoon kaarten, ook kunnen wij je geld omwisselen je kleren wassen en een maaltijd voor je klaar maken.
STRALLEND SCHOON
• Alle dorms en slaapkamers met badkamer worden dagelijks schoongemaakt en bedden worden opgemaakt met schone lakens.
• Wij zijn het schoonst hostel in Dubin.
• Ons schoonmaak personeel is een professioneel blijvend team.
VEILIGHEID
• De receptie is 24 uur geopend
• Elk bed heeft een kluis onder het bed, waar je je koffer in kunt opbergen.
• Alle kamers hebben een elektronische pas
• Er is een bagage ruimte waar je je bagage kunt achterlaten nadat je bent uit gecheckt
• Wij bieden alle faciliteiten die je nodig hebt, gratis ontbijt en een keuken met alles erop en eraan, gratis internet, een wasserette, een ticket desk voor toers en veel meer..
• Minder dan 5 minuten lopen naar de supermarkt, bank en postkantoor.
• Als je binnen komt op het vliegveld, neem je de dichtstbijzijnde bus deze is 5 min lopen. Parkeren (met korting) is op 2 min lopen afstand ook is er plek voor fietsen.
Wij hebben aantrekkelijke prijzen voor het weekend, en hebben plek voor groepen van elk formaat, vraag het aan de receptie.
Ga je ook naar Galway? Barnacles Quay Street House kan de volgende halte zijn.
Temple Bar, gelegen aan de zuidzijde tussen de Dame Street en de Rivier Liffey.
FOTO'S | KLANTTEVREDENHEID | ||
Loading... |
Faciliteiten (beweeg de muis over de iconen voor een uitleg)







