Hostels boeken in Dublin
GROEPSBOEKING
Reist u met een groep? Als u voor een groot aantal mensen boekt en u kunt online niet genoeg beschikbaarheid vinden klik dan hier om ons de details te zenden. >>
VEILIGHEIDSINFORMATIE
Alle informatie die wij over u verzamelen wordt vergaard via een beveiligde server. De beveiligde server, welke ondertekend is door Thawte, zorgt ervoor dat informatie op een veilige manier tussen uw computer en de Hostelsclub verzonden wordt en dat derden deze informatie niet kunnen onderscheppen en lezen. Het hangslot symbool van uw browser geeft aan dat u gebruik maakt van een beveiligde server.
Celts House - Hostel in Dublin, Ierland
hostels > Ierland hostels > Dublin hostels
![]() | Celts House Categorie: Hostel 32/33 Blessington Street - Dublin, Ierland Eigen kamer vanaf 44.00 EUR (per kamer) Gedeelde kamer vanaf 10.00 EUR (per persoon) |
Beschrijving: Celts House is een groot, vriendelijk huis in het centrum 5 minuten lopen naar O'Connell Street! Gelegen in een rustige cul-de-sac, Celts House is recent totaal gerenoveerd. Celts House is een schoon, modern een huiselijk hostel. Alle kamers zijn voor 2 tot 4 personen, met gedeelde en prive badkamer en toilet. Er is een grote eetkamer met een grote keuken, lounge en receptie met een kabel televisie.
Celts House Accommodatie is ideaal voor studenten met vele universiteiten op loop afstand. Ideaal voor gasten met een kort of lang verblijf.
!!!ATTENTIE WIJ HEBBEN EEN SPECIAAL ANNULERING BELEID!!!
ANNULERINGEN MOETEN 48 UUR VOOR DE AANKOMST DATUM WORDEN GEMAAKT
* geen sluiting tijd
* 24 uur gebruik van de keuken
* koppels kunnen in dezelfde kamer
* buitenruimte voor feesten.
* gratis internet door het gebouw
* chill out ruimte
* TV room.
Ontbijt inbegrepen
De laagste prijzen in het centrum van Dublin
Mis deze kans niet om mensen te ontmoeten, vrienden te maken en de stad Dublin te ontdekken.
* in het hart van Dublin, 5 minuten lopen naar O'Connell Street.
* slaapkamers voor 2 tot 4 personen.
* alle kamers hebben een badkamer en toilet
* alle kamers hebben een koelkast
* grote openbare keuken en eetkamer
* lounge en receptie
* wasserette
* prive tuin met bier terras
* aantal parkeerplekken voor motor/ fietsen.
*Gratis draadloos internet
* kabel televisie
* Ontbijt van 7 tot 10
FOTO'S | KLANTTEVREDENHEID | ||
Loading... |





